Binance przeprowadziła szkolenia dla ukraińskiej SBU i cyberpolicji | Wiadomości | CrypS.

Binance przeprowadziła szkolenia dla ukraińskiej SBU i cyberpolicji

Binance

Giełda kryptowalut Binance zorganizowała szkolenia dla organów ścigania i regulacyjnych na Ukrainie. Program szkoleniowy składał się z seminariów online na temat blockchaina i kryptowalut.


Przedstawiciel Binance mówił o polityce przeciwdziałania praniu pieniędzy platformy i metodach opracowanych przez firmę w celu wykrycia i zapobiegania potencjalnym oszustwom.

W sesjach uczestniczyli członkowie cyberpolicji, SBU i Narodowej Agencji Odzyskiwania i Zarządzania Aktywami (ARMA). Dyrektor generalny Binance na Ukrainę i Europę Środkową Kyrylo Khomyakov powiedział:

Ukraina każdego dnia musi odpowiadać na ciągłe wyzwania. Wśród nich są przestępstwa finansowe, które zagrażają stabilności i bezpieczeństwu ekosystemu finansowego kraju. Naszym celem jest połączenie wysiłków w celu zapobiegania cyberprzestępczości, a w szczególności finansowaniu terroryzmu.

W ciągu ostatniego roku zespół Binance Investigations przeprowadził i uczestniczył w ponad 30 seminariach dotyczących zwalczania cyberprzestępczości i przestępczości finansowej z organami ścigania w różnych krajach.

Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.