Binance przejmie wszystkie istniejące akcje Swipe | Wiadomości | CrypS.

Binance przejmie wszystkie istniejące akcje Swipe

Maciej Żerelik
binance polygon

30 grudnia giełda kryptowalut Binance ogłosiła, że nabywa pozostałe pozostające w obrocie akcje firmy Swipe. Celem nowego przejęcia będzie wzmocnienie stale rosnącego portfela alternatywnych metod płatności Binance. Wszystko poprzez oferowanie usług płatności aktywami cyfrowymi dla branży finansowej.

Po sfinalizowaniu zakupu pozostałych akcji, Joselito Lizarondo, założyciel i dyrektor generalny Swipe, ustąpi ze stanowiska i opuści Binance.

Binance i Swipe były wspólnymi podmiotami, które współpracują z licencjonowanymi i regulowanymi firmami w celu wydawania kart Visa. Swipe służył jako menedżer programu kart Binance i platformy technologicznej. Dodatkowo, Swipe współpracuje z innymi partnerami w celu wydawania kart na określonych rynkach i w określonych regionach.

CZ, założyciel i dyrektor generalny Binance skomentował rozwój w następujący sposób:

Swipe pomógł Binance i Binance Card poczynić znaczne postępy w kierunku przyszłości, w której aktywa cyfrowe mogą stać się codzienną opcją płatności dla milionów ludzi. Chciałbym również podziękować Joselito za jego wkład zarówno w Swipe, jak i Binance. Joselito jest zarówno świetnym przedsiębiorcą, jak i strategicznym myślicielem. Życzę mu wszystkiego najlepszego w jego kolejnym przedsięwzięciu.

Tymczasem Joselito Lizarondo, dyrektor generalny Swipe powiedział:

Binance pomogło Swipe wznieść się na nowe wyżyny, z ponad 1 mld w przetwarzaniu powiązanym z Visa-Crypto tylko w tym roku. Czuję się pewny, że misja łączenia kryptowalut i handlu będzie nadal silnie kontynuowana w rękach Binance. Chcę podziękować CZ i całej organizacji Binance za wszystko, co zrobili podczas mojej kadencji.

binance polygonreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.