Binance przejmie wszystkie istniejące akcje Swipe | Wiadomości | CrypS.

Binance przejmie wszystkie istniejące akcje Swipe

Zerelik Maciej
binance polygon

30 grudnia giełda kryptowalut Binance ogłosiła, że nabywa pozostałe pozostające w obrocie akcje firmy Swipe. Celem nowego przejęcia będzie wzmocnienie stale rosnącego portfela alternatywnych metod płatności Binance. Wszystko poprzez oferowanie usług płatności aktywami cyfrowymi dla branży finansowej.

Po sfinalizowaniu zakupu pozostałych akcji, Joselito Lizarondo, założyciel i dyrektor generalny Swipe, ustąpi ze stanowiska i opuści Binance.

Binance i Swipe były wspólnymi podmiotami, które współpracują z licencjonowanymi i regulowanymi firmami w celu wydawania kart Visa. Swipe służył jako menedżer programu kart Binance i platformy technologicznej. Dodatkowo, Swipe współpracuje z innymi partnerami w celu wydawania kart na określonych rynkach i w określonych regionach.

CZ, założyciel i dyrektor generalny Binance skomentował rozwój w następujący sposób:

Swipe pomógł Binance i Binance Card poczynić znaczne postępy w kierunku przyszłości, w której aktywa cyfrowe mogą stać się codzienną opcją płatności dla milionów ludzi. Chciałbym również podziękować Joselito za jego wkład zarówno w Swipe, jak i Binance. Joselito jest zarówno świetnym przedsiębiorcą, jak i strategicznym myślicielem. Życzę mu wszystkiego najlepszego w jego kolejnym przedsięwzięciu.

Tymczasem Joselito Lizarondo, dyrektor generalny Swipe powiedział:

Binance pomogło Swipe wznieść się na nowe wyżyny, z ponad 1 mld w przetwarzaniu powiązanym z Visa-Crypto tylko w tym roku. Czuję się pewny, że misja łączenia kryptowalut i handlu będzie nadal silnie kontynuowana w rękach Binance. Chcę podziękować CZ i całej organizacji Binance za wszystko, co zrobili podczas mojej kadencji.

binance polygon
reklama
reklama