Binance prowadzi rozmowy z FC Barceloną w sprawie umowy sponsorskiej | Wiadomości | CrypS.

Binance prowadzi rozmowy z FC Barceloną w sprawie umowy sponsorskiej

Redakcja
binance polygon

Binance, wiodąca na świecie giełda kryptowalut, ma już szerokie portfolio sponsoringu sportowego. Już wkrótce może do niego dołączyć hiszpański gigant FC Barcelona.

Najwyraźniej Binance jest jednym z najsilniejszych kandydatów do sponsorowania Barcy. Według niedawnego Tweeta hiszpańskiego dziennikarza Adriana Sancheza, umowa ma być warta około 70 milionów euro (80 milionów dolarów). Sanchez napisał:

Binance i inna ważna firma kryptowalutowa są głównymi kandydatami na nowego sponsora głównego. Klub spodziewa się otrzymać około 70 milionów w ramach 4/5 letniego kontraktu.

Binance ma już pod sobą pokaźne portfolio sponsoringu sportowego. W październiku ubiegłego roku giełda podpisała umowę sponsorską z włoską drużyną piłkarską SS Lazio i wydała fan token na swojej nowej platformie, aby upamiętnić partnerstwo.

binance polygonreklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.