Binance poszerza swoją ofertę o kolejne fiaty | Wiadomości | CrypS.

Binance poszerza swoją ofertę o kolejne fiaty

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła uruchomienie bramki walutowej dla Ameryki Łacińskiej. Nowa platforma nosi nazwę Latamex i będzie działać pod Binance Fiat Gateway. Nowa usługa umożliwi klientom z Ameryki Łacińskiej na bezpośrednią wymianę swoich walut na cyfrowe aktywa.

Początkowo platforma będzie dostępna w Argentynie i Brazylii. Pozwoli to na wymianę argentyńskich peso i brazylijskich reali na BTC, BNB, ETH otaz BUSD. Docelowo z platformy będą mogli korzystać również klienci rezydujący w 13 innych krajach Ameryki Łacińskiej: Meksyku, Urugwaju, Kolumbii, Panamie, Kostaryce, Dominikanie, Gwatemali, Hondurasie, Nikaragui, Salwadorze, Paragwaju, Peru i Chile.

Binance poinformowała również, że zawarła umowę partnerską z platformą tradingową Paxful. Dzięki temu użytkownicy giełdy uzyskają możliwość zakupu BTC za pomocą 167 różnych walut. Platforma Paxful jest coraz popularniejsza w krajach rozwijających się, gdzie często stanowi jedyną możliwość korzystania z usług bankowych i finansowych. Dla przykładu w RPA w bieżącym roku zanotowano wzrost transakcji o blisko 3000%.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.