Binance podwaja prowizje za wypłatę ETH | Wiadomości | CrypS.

Binance podwaja prowizje za wypłatę ETH

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance mocno poruszyła społeczność traderów. W komunikacie opublikowanym na swoim twitterowym koncie poinformowała, że podwaja prowizje za wypłaty ETH.

Według spółki powodem takiej decyzji jest duże obciążenie sieci. Zgodnie z komunikatem prowizje za wypłaty ETH wzrastają z 0,003 ETH do 0,006 ETH, natomiast prowizje za wypłaty ERC z 0,006 ETH do 0,01 ETH. Binance zapowiada również, że działania te mają charakter przejściowy.

Decyzja giełdy wywołała spore oburzenie jej użytkowników. Wielu uznało, że taki wzrost prowizji zniechęca do korzystania z usług Binance. Pojawiają się również domysły, czy przypadkiem giełda nie ma problemów z płynnością finansową.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.