Binance organizuje konkurs z okazji Bitcoin Pizza Day. Do wygrania pizza przez cały rok | Wiadomości | CrypS.

Binance organizuje konkurs z okazji Bitcoin Pizza Day. Do wygrania pizza przez cały rok

Redakcja
binance pizza day

“Bitcoin Pizza Day” obchodzony jest między 19 a 22 maja. A to dlatego, że 19 maja programista z Florydy Laszlo Hanyecz opublikował post na forum Bitcointalk, oferując 10 000 bitcoinów za zakup dwóch pizz.

Bitcoin został stworzony w 2009 roku, więc wówczas 10 000 bitcoinów było praktycznie nic nie warte. Tak duża ilość monet stanowiła równowartość zaledwie 40 dolarów. Właśnie dlatego transakcja została dokonana dopiero cztery dni później. Laszlo ogłosił, że udało mu się kupić pizzę za bitcoiny dopiero 22 maja.

“Bitcoin Pizza Day” upamiętnia więc pierwszy przypadek użycia kryptowaluty do zakupu fizycznego towaru.

Rok darmowej pizzy od Binance

Binance uczci dzień akcją, w ramach której użytkownicy na całym świecie otrzymają możliwość wygrania darmowej pizzy. Nie będzie to jednak jedna pizza czy dwie. Szczęśliwi zwycięzcy będą mogli zajadać się włoską potrawą przez cały okrągły rok!

Między 19 a 22 maja użytkownicy, którzy opublikują w sieci zdjęcie hawajskiej pizzy z hashtagiem #BinancePizza, będą walczyć o rok darmowej pizzy (do zdobycia będzie 2 tys. dolarów w BNB, czyli równowartość 3 pizz tygodniowo).

Publikacji można dokonywać na Twitterze, Instagramie, Facebooku i Tiktok. Wyłonionych zostanie pięciu zwycięzców, a ogłoszenie zostanie dokonane przez przedstawiciela Binance do 25 maja 2022 r.

Aby uczcić tę datę, firma Binance ogłosiła również, że przejmie kilka pizzerii w różnych miejscach na świecie i będzie rozdawać ulubioną pizzę dyrektora generalnego Binance – Changpenga Zhao. W jej skład wchodzi sos pomidorowy, mozzarella, schab kanadyjski i ananas.

binance pizza dayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.