Binance ogłasza konkurs dla traderów z krajów Grupy Wyszehradzkiej | Wiadomości | CrypS.

Binance ogłasza konkurs dla traderów z krajów Grupy Wyszehradzkiej

Mariusz Przepiórka
Binance ogłasza konkurs dla traderów z krajów Grupy Wyszehradzkiej

Kryptowalutowa giełda Binance poinformowała o organizacji konkursu przeznaczonego dla traderów z Polski, Czech i Słowacji, którzy inwestują w kontrakty futures. Przewidywana pula nagród w konkursie wynosi 12 tys. USD.

Pierwszy Turniej Wyszehradzki

Chętni mogą zgłaszać się do 21 czerwca włącznie, a sam konkurs rozpocznie się 22 czerwca i potrwa do 3 lipca. Giełda przewiduje, że ocena wyników osiągniętych przez traderów zostanie zakończona 6 lipca, a zwycięzców poznamy najpóźniej do 10 lipca. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie użytkownicy giełdy z Polski, Czech i Słowacji. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie łącznych wyników najlepszych 30 traderów w każdej drużynie (polskiej, czeskiej i słowackiej). 10 najskuteczniejszych traderów z każdej drużyny narodowej otrzyma nagrody finansowe.

Binance ogłasza konkurs dla traderów z krajów Grupy Wyszehradzkiej

Jak dołączyć do konkursu?

Aby zakwalifikować się do udziału w konkursie, przede wszystkim musimy posiadać konto na Binance (jeśli nie masz, skorzystaj z naszej 20% zniżki na prowizję). Dodatkowo wymagany jest depozyt w wysokości 50 USDT w portfelu futures. Chętni zgłaszają się indywidualnie i w momencie zgłoszenia przypisują się do odpowiedniej drużyny narodowej. Nagrody trafią do zwycięzców w ciągu 14 dni po ogłoszeniu wyników.

By zapisać się do konkursu należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie tutaj.

Binance ogłasza konkurs dla traderów z krajów Grupy Wyszehradzkiej
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.