Binance oferuje cashback w wysokości 7 BUSD | Wiadomości | CrypS.

Binance oferuje cashback w wysokości 7 BUSD

Mariusz Przepiórka
cashback binance busd

Kryptowalutowa giełda Binance przygotowała kolejną promocję dla swoich klientów. Tym razem z oferty może skorzystać nawet 10 000 użytkowników, którzy wykonają jedno z dwóch promocyjnych zadań. Nagrodą w obu przypadkach jest cashback w wysokości 7 BUSD.

Aby wziąć udział w promocji należy zdeponować równowartość co najmniej 50 BUSD w lokalnej walucie oraz zrealizować co najmniej jedną transakcję fiat-krypto na kwotę wynoszącą co najmniej 50 BUSD. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem karty Visa lub MasterCard.

Promocja obejmuje użytkowników zarejestrowanych na giełdzie przed 9 grudnia 2020. Do udziału wliczone są transakcje dokonane przed godziną 14 czasu UTC dnia 22.12.2020. Nagrody zostaną przekazane w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu promocji, po kursie BUSD do USD z dnia 16.12.2020.

Skorzystaj z promocji

cashback binance busdreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.