Binance nawiązuje współpracę z tureckim bankiem Akbank | Wiadomości | CrypS.

Binance nawiązuje współpracę z tureckim bankiem Akbank

Mariusz Przepiórka
binance

Kryptowalutowa giełda Binance poinformowała o rozpoczęciu bezpośredniej współpracy z tureckim bankiem Akbank. Dzięki temu partnerstwu klienci giełdy uzyskają możliwość natychmiastowych wpłat i wypłat w tureckich lirach. Usługa będzie dostępna zarówno w wersji internetowej, jak i mobilnej.

Komentując nawiązanie współpracy CEO Binance Changpeng Zhao powiedział, że celem giełdy jest zwiększenie globalnej swobody przepływu pieniądza. Wskazał też, że otwierając się na kolejne kraje i waluty Binance chce zmniejszyć barierę wejścia na rynek.

Współpraca z tureckim bankiem to jeden z etapów realizacji celu wyznaczonego sobie przez Binance. Giełda ma ambicje, by przed końcem roku dodać do swych platform obsługę ponad 180 tradycyjnych walut z całego świata. Ma w tym pomóc również niedawna inwestycja w platformę WazirX i wejście na indyjski rynek.

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.