Binance ma do rozdania 10 000 USDT! Dołącz do społeczności giełdy na jej platformie Square | Wiadomości | CrypS.

Binance ma do rozdania 10 000 USDT! Dołącz do społeczności giełdy na jej platformie Square

Binance Square

Dowodzona przez Changpeng Zhao giełda kryptowalut Binance stawia ważny krok w stronę krzepienia idei budowania społeczności w sektorze cyfrowych aktywów. W związku z tym ogłoszono rebrending jej platformy – Binance Feed – na nowy twór o nazwie ”Binance Square”.


Binance poinformowało, że ich serwis będący dotychczas jedynie miejscem, na łamach którego publikowano treści mające charakter informacyjny, stanie się teraz platformą społecznościową. Co więcej, poza wchodzeniem w interakcję z innymi użytkownikami, możliwa jest także monetyzacja generowanych na niej treści.

Umarł Feed, niech żyje Square!

Największa na świecie giełda do handlu i wymiany cyfrowych aktywów kolejny raz daje nam dowód tego, że mocno stawia na budowanie społeczności. W związku z tym Binance oddaje w ręce swoich użytkowników nową platformę – Square – na której możliwe jest wymienianie myśli i poglądów na tematy związane z rynkiem kryptowalut.

Giełda widocznie inspiruje się mocno poczynieniami Elona Muska, który dąży do tego, by przekształcić X (ex. Twitter) w ”super aplikację do wszystkiego”, na której również twórcy najbardziej wartościowego contentu mogą zażądać zapłaty na jego dostępność poprzez płatne subskrypcje.

W przypadku Binance Square nawiązanie do serwisu ekscentrycznego miliardera sprowadza się do funkcji monetyzacji danych treści i systemu napiwków dla twórców.

Binance Square zawsze polegało na budowaniu platformy społecznościowej zorientowanej na społeczność, a dzisiejsze ogłoszenie jest krokiem we właściwym kierunku. Zbudowaliśmy dostępną i integracyjną platformę do dzielenia się wiedzą w przestrzeni Web3 i kryptowalut i cieszymy się, że dołączy do nas więcej osób

– komentuje Changpeng Zhao, CEO Binance.

10 000 USDT do zgarnięcia

Kto śledzi uważnie różne kampanie od topowej giełdy kryptowalut, ten wie, że organizuje ona regularnie różne konkursy zawierające atrakcyjne nagrody, by jak najbardziej zaktywizować swoich użytkowników do udziału w nich.

Tym razem jest nie inaczej i w związku z tym Binance ma do rozdania aż 10 tys. dolarów w stablecoinie USDT! Co trzeba zrobić, by załapać się na część środków z puli nagród?

  1. Należy skonfigurować swój profil na Binance Square
  2. Opublikować w serwisie co najmniej jeden post
  3. Polubić oraz skomentować pięć różnych postów na Binance Square
  4. Zdobyć trzech nowych obserwujących na Binance Square
  5. Obserwować dziesięć kont na Binance Square

Każda osoba, która zastosuje się po wyżej wymienionych 5 punktów, kwalifikuje się do otrzymania 10 USD. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Dołącz do Square już dziś!

Binance Squarereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.