Binance łączy siły z Interpolem | Wiadomości | CrypS.

Binance łączy siły z Interpolem

Karolina Kropopek

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotów, na którą pod koniec 2023 r. amerykańskie władze nałożyły rekordową grzywnę, podjęła proaktywne kroki w celu wzmocnienia globalnego cyberbezpieczeństwa poprzez współpracę z Interpolem.


  • Niedawno Binance był gospodarzem wirtualnej sesji wymiany informacji dotyczącej egzekwowania prawa na rynku kryptowalut, w której wzięło udział ponad 30 funkcjonariuszy Interpolu,
  • W tracie spotkania omówiono kluczowe tematy dotyczące dochodzeń związanych z cyfrowymi aktywami i cyberpolicji w przestrzeni Web3.

Binance pomaga Interpolowi

Eksperci z Binance zaprezentowali swoją wiedzę specjalistyczną we wspieraniu władz międzynarodowych. Dostarczyli przy tym informacji na temat strategii i technik radzenia sobie z zagrożeniami cybernetycznymi. 

Przedstawiciele Interpolu docenili znaczenie współpracy z liderami branży Web3, takimi jak Binance. Obok wskazali na potrzebę udoskonalonych strategii, aby móc skutecznie walczyć z cyberprzestępczością. 

Współpraca ta rzuca światło na potrzebę łączenia sił między organami ścigania a ekspertami branżowymi. A owocem tych wysiłków ma być zapewniania wszystkim bezpieczniejszego środowiska cyfrowego.

Zaangażowanie w walkę z zagrożeniami cybernetycznymi

W 2023 roku Binance przeprowadził ponad 120 globalnych sesji szkoleniowych, intensyfikując swoje wysiłki w walce z cyberprzestępczością. Ich celem było umożliwienie śledczym głębszego zrozumienia przestrzeni kryptograficznej, a także  wyposażenie ich w praktyczne umiejętności niezbędne do radzenia sobie z zagrożeniami związanymi z kryptowalutowymi aktywami. 

Wraz z postępującą ewolucją krajobrazu cyfrowego największa na świecie giełda wirtualnych walut wzmacnia własne wysiłki zarówno w zakresie cyberbezpieczeństwa, jak i walki z przestępczością. Jej proaktywna postawa wskazuje na zaangażowanie w wyprzedzanie i zwalczanie pojawiających się zagrożeń.  
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.