Binance Futures wprowadza parę BCH/USDT | Wiadomości | CrypS.

Binance Futures wprowadza parę BCH/USDT

Mariusz Przepiórka
binance

Zlokalizowana na Malcie giełda kryptowalutowa Binance poinformowała, że udostępnia swym klientom kontrakty futures na parę BCH/USDT (Bitcoin Cash) z dźwignią w wysokości do 1:75. Transakcje można zawierać na platformie tradingowej Bitcoin Futures.

To kolejne kontrakty futures, które są dostępne na giełdzie Binance. Wcześniej spółka informowała o udostępnieniu podobnych kontraktów obejmujących Ethereum (ETH). W sumie to już trzecia kryptowaluta (we wrześniu na platformie debiutował BTC) umożliwiająca takie transakcje.

Binance poinformowała również o tym, że dokonała strategicznej inwestycji w giełdę kryptowalutowych instrumentów pochodnych FTX. Binance zamierza również skupić się na tokenie FTX (FTT). Zdaniem przedstawicieli obu spółek ma to przyczynić się do zrównoważonego rozwoju ekosystemu FTX.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.