Binance chce zdobyć rynek Singapuru | Wiadomości | CrypS.

Binance chce zdobyć rynek Singapuru

Mariusz Przepiórka
binance singapur

Finansowe władze Singapuru wprowadziły w życie ustawę dotyczącą usług płatniczych. Przepisy te dopuszczają szerszy udział spółek kryptowalutowych w singapurskim rynku. Ustawa reguluje płatności i transakcje kryptowalutowe na bazie przepisów obejmujących tradycyjne usługi płatnicze.

Spółki zainteresowane działalnością na rynku finansowym Singapuru muszą uzyskać odpowiednie licencje. Mowa tu o licencji standardowej instytucji płatniczej, licencji obejmującej wymianę walut oraz licencji dużej instytucji płatniczej.

Według doniesień portalu Bloomberg, giełda Binance już złożyła stosowne dokumenty. Spółka z siedzibą na Malcie posiada już oddziały w Azji, a teraz zamierza rozwinąć się w Singapurze. Jak powiedział Changpeng Zhao, CEO Binance, singapurski oddział giełdy jest na bieżąco z lokalnymi przepisami, dlatego aplikacja bardzo szybko trafiła do odpowiednich instytucji.

Binance to nie jedyna giełda, która dostrzega potencjał płynący z nowych regulacji Singapuru. Swoje zainteresowanie złożeniem wniosków wyraziły również giełdy Luno z Londynu i Liquid z Tokio.

binance singapur
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.