Binance będzie spalała opłaty od transakcji LUNC | Wiadomości | CrypS.

Binance będzie spalała opłaty od transakcji LUNC

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

Giełda kryptowalut Binance postanowiła spalić wszystkie opłaty pobierane od par spot i margin LUNC/BUSD oraz LUNC/USDT.


Giełda wykorzysta opłaty handlowe do konwersji na Terra Classic (LUNC), a następnie wyśle aktywa na adres burn. Wielkość pierwszej partii będzie liczona od 21 września od godziny 0:00 (UTC) do 1 października 23:59:59 (UTC).

Konkretna liczba monet przeznaczonych do spalenia, ich równowartość w dolarach oraz identyfikator transakcji w sieci będą aktualizowane co tydzień, aż do odwołania.

Inicjatywa ma na celu zmniejszenie podaży LUNC. Platforma jest skłonna wdrożyć to kosztem swoich interesów komercyjnych, aby wspierać użytkowników ekosystemu Terra.

Cena LUNC zareagowała na ogłoszenie Binance rosnąc o ponad 30%. W ciągu ostatnich 30 dni aktywo wzrosło 2,5 raza.

25 września Binance zdecydował się na wprowadzenie podatku transakcyjnego dla transakcji LUNC.

Terra Classic i podatek od transakcji

Dla przypomnienia, Terra Classic aktywowała aktualizację v22 w dniu 26 sierpnia 2022 roku. Wprowadziła ona na blockchainie podatek od transakcji w wysokości 1,2%. Kryptowaluta sieci, która wchodzi pod te opłaty, jest wycofywana z obiegu, wywierając presję deflacyjną na podaż LUNC.

W maju CEO Binance Changpeng Zhao ujawnił, że platforma była jednym z największych inwestorów Terraform Labs.

Binance głównym kontrahentem Bitzlatoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.