$ATRI dołącza do oferty BitBay | Wiadomości | CrypS.

$ATRI dołącza do oferty BitBay

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitbay

Kryptowalutowa giełda BitBay poinformowała, że już od 5 lipca uruchomi trading nową kryptowalutą $ATRI.

$ATRI to zdecentralizowana kryptowaluta zaprojektowana przez firmę ATARI, jako uniwersalny token rozliczeniowy w branży rozrywki interaktywnej, oferujący producentom i wydawcom nowe możliwości monetyzacji produktów, wykorzystywania inteligentnych kontraktów, ochrony zasobów gry i nie tylko.

Kryptowaluta może być ciekawą opcją inwestycyjną dla miłośników klasyki gier komputerowych. BitBay zapewnia, że zakup $ATRI na platformie giełdy będzie bardzo prosty, a kryptowaluta będzie dostępna w parach z PLN, EUR oraz USDT.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez BitBay, klienci giełdy już teraz mogą wpłacać $ATRI, a handel tokenami ruszy w przyszły wtorek 5 lipca. Giełda zapowiada również, że wraz z firmą ATARI przygotowała specjalny konkurs związany z premierą jej kryptowaluty. W konkursie będzie mógł wziąć udział każdy użytkownik, który kupi ją na platformie BitBay. Szczegóły konkursu zostaną wkrótce ogłoszone w mediach społecznościowych giełdy.

giełda kryptowalut bitbayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.