Fenomen Adshares (ADS) - zdecentralizowana sieć reklamowa - wywiad [video] | CrypS.

Fenomen Adshares (ADS) – zdecentralizowana sieć reklamowa – wywiad [video]

adshares wywiad ads Video

Po raz kolejny na tapetę bierzemy Polski projekt blockchain. Tym razem chodzi o Adshares, czyli zdecentralizowaną sieć reklamową, która swoje działanie opiera o własny token ADS, służący m.in. do rozliczeń pomiędzy reklamodawcami i wydawcami treści. O ile sam projekt zaczął działać ponad 3 lata temu, to dopiero od kilku miesięcy większość ludzi jest świadoma jego obecności na rynku. Właśnie tyle zajęło zespołowi stworzenie odpowiedniego narzędzia, które dopiero teraz zaczyna działać pełną parą. 

Wątki poruszone w wywiadzie:

  • Geneza powstania projektu Adshares.
  • Zdecentralizowana sieć reklamowa, czyli główny produkt ADS?
  • Dlaczego token dopiero teraz zyskuje na wartości?
  • W czym sieć reklamowa Adshares jest lepsza od konkurencji?
  • Plany rozwoju oraz listing na kolejnych giełdach [roadmap].
  • Crosschain tokena ADS.

 

adshares wywiad adsreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.