Dark Pool One. Giełda, która płaci za zlecenia? - Tomasz Piwoński i Łukasz Kobus [video] | CrypS.

Dark Pool One. Giełda, która płaci za zlecenia? – Tomasz Piwoński i Łukasz Kobus [video]

mniej niż minuta
Albert Czajkowski

dark pool one giełda Video

Dark Pool One to projekt budujący niespotykaną giełdę kryptowalut, która korzystając z modelu Blacka-Scholesa zamierza płacić swoim użytkownikom za składanie zleceń.

Jak będzie to wyglądać w praktyce? Na jakim etapie są prace oraz kiedy DPO ujrzy światło dzienne? Czym będzie natywny token giełdy – DPX oraz jak wygląda praca nad stablecoinem złotówki PLNC? Odpowiedzi na te oraz dodatkowe pytania znajdziecie w poniższym materiale wideo! Zapraszamy do obejrzenia oraz zasubskrybowania naszego kanału na YouTube.

 

dark pool one giełdareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.