Arbitrum rośnie ponad 65% w miesiąc. Van de Poppe z optymistyczną prognozą | Wiadomości | CrypS.

Arbitrum rośnie ponad 65% w miesiąc. Van de Poppe z optymistyczną prognozą

Karolina Kropopek
Arbitrum

Według znanego analityka wirtualnych walut kurs Arbitrum (ARB) może wspiąć się niedługo powyżej linii 2 dol. za monetę. Aby osiągnąć ten cel, kryptowaluta ta musiałaby zwiększyć swoją wartość o blisko 30% od obecnych poziomów. Co może być katalizatorem do wzrostów?


Michaël van de Poppe wyraził swoje optymistyczne nastawienie do projektu stanowiącego rozwiązanie skalowania warstwy drugiej (L2) dla Ethereum.

Arbitrum z potencjałem do kontynuacji wzrostu

W ciągu ostatniego miesiąca wartość ARB podniosła się o ponad 50%. Duży skok cenowy na wykresie tej kryptowaluty widoczny jest również w zakresie 7-dniowym. Wynosi on bowiem ponad 35%. Obecnie wspomniana wirtualna waluta handluje powyżej 1,5 dol. za monetę.

wykres arbitrum
Wykres kursu Arbitrum. Źródło: Tradingview.com

Zdaniem Michaëla van de Poppe może to być dopiero początek wzrostów. Prognozuje on, iż cena ARB osiągnie niedługo ponad 2 dol. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się on za pośrednictwem platformy X (dawnego Twittera).

Wspomniany ekspert zwrócił uwagę na kilka istotnych poziomów wsparcia i oporu dla kursu ARB. Uważa on, iż cena powinna się utrzymać powyżej linii 1,40-1,45 dol. To ma pozwolić na dalszy ruch w górę.

Rosnące zainteresowanie ARB

Arbitrum wykorzystuje rozwiązanie zwane “optimistic rollups”, aby zwiększyć szybkość, skalowalność i efektywność kosztową w sieci drugiej co do wielkości wirtualnej waluty. Podejście to umożliwia temu projektowi korzystanie z bezpieczeństwa i kompatybilności sieci Ethereum, jednocześnie osiągając wyższą przepustowość i niższe opłaty transakcyjne. Dzieje się to za sprawą przeniesienia znacznej części obliczeń i pamięci masowej poza łańcuch główny.

Sukces Arbiutrum może mieć związek z jego zdolnością do rozwiązywania problemów przeciążenia w sieci, z którymi zmaga się Ethereum. Rosnące opłaty transakcyjne stwarzają zaś potrzebę szukania alternatyw.

Arbitrumreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.