Amazon nakręci serial o upadku FTX | Wiadomości | CrypS.

Amazon nakręci serial o upadku FTX

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
ftx

Amazon stworzy mini serial oparty na historii upadku giełdy kryptowalut FTX. Produkcją zajmą się reżyserzy ostatnich filmów Marvela z serii Avengers, bracia Joe i Anthony Russo.


Serial będzie składał się z ośmiu odcinków, a produkcją zajmie się firma produkcyjna braci, ABGO. Reżyserzy zamierzają sami wyreżyserować kilka odcinków i podjąć się całościowej produkcji projektu.

Scenariusz do serialu pisze David Weil, autor należących do AppleTV+ filmów Hunters i Invasion. Produkcja będzie oparta na relacjach kilku niewymienionych z nazwiska dziennikarzy, którzy relacjonowali sytuację wokół FTX i jej założyciela, byłego prezesa Sama Bankmana-Frieda.

Według braci Russo, upadek FTX jest jednym z najbardziej zuchwałych aktów oszustwa, jakie kiedykolwiek popełniono na naszej planecie. Opisali założyciela giełdy kryptowalut jako bardzo tajemniczą postać o złożonych i potencjalnie niebezpiecznych motywach.

Kilku aktorów z Marvel Comics prowadzi rozmowy, aby wystąpić w serialu. Oprócz braci Russo, Mike Larocca, który wyprodukował Rise of the Planet of the Apes, Angela Russo-Otstot i Scott Nemes będą pełnić rolę producentów wykonawczych.

ftxreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.