336 adresów XRP posiada co najmniej 10 milionów monet | Wiadomości | CrypS.

336 adresów XRP posiada co najmniej 10 milionów monet

Zerelik Maciej
transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStamp

Długoterminowi hodlerzy XRP przetrwali ostatnie spadki na rynku, nie sprzedając swoich cyfrowych aktywów. Co więcej, dane od Sentiment pokazują, że w sieci XRP ma wręcz miejsce poważna akumulacja.

Najwięksi hodlerzy cyfrowej waluty w ciągu ostatnich 8 tygodni zaakumulowali ogromną ilość tokenów. Od grudnia 2021 roku, adresy XRP przechowujące co najmniej 10 milionów monet powiększyły swój stan posiadania o prawie 900 milionów monet. Jest to jedna z największych akumulacji kryptowalutowych wielorybów w historii.

Santiment podkreślił, że w posiadaniu co najmniej 10 milionów monet jest łącznie 336 adresów XRP. W okresie od listopada do grudnia 2020 roku wspomniana grupa zgromadziła około 1,29 miliarda monet. Sentiment podsumował:

Trwa druga co do wielkości akumulacja XRP w ciągu ostatnich 5 lat przez wieloryby najwyższego szczebla. Obecnie istnieje 336 adresów XRP Network, które posiadają 10 mln XRP lub więcej. Wiele z nich bez wątpienia należy do giełd, ale to wciąż godna uwagi anomalia.

Dodatkowo, coraz częściej obserwuje się duże ruchy tej monety. Znany adres XRP przeniósł ostatnio 89 milionów monet, wartych prawie 70 milionów dolarów z giełdy Bithumb.

transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStamp
reklama
reklama