336 adresów XRP posiada co najmniej 10 milionów monet | Wiadomości | CrypS.

336 adresów XRP posiada co najmniej 10 milionów monet

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStamp

Długoterminowi hodlerzy XRP przetrwali ostatnie spadki na rynku, nie sprzedając swoich cyfrowych aktywów. Co więcej, dane od Sentiment pokazują, że w sieci XRP ma wręcz miejsce poważna akumulacja.

Najwięksi hodlerzy cyfrowej waluty w ciągu ostatnich 8 tygodni zaakumulowali ogromną ilość tokenów. Od grudnia 2021 roku, adresy XRP przechowujące co najmniej 10 milionów monet powiększyły swój stan posiadania o prawie 900 milionów monet. Jest to jedna z największych akumulacji kryptowalutowych wielorybów w historii.

Santiment podkreślił, że w posiadaniu co najmniej 10 milionów monet jest łącznie 336 adresów XRP. W okresie od listopada do grudnia 2020 roku wspomniana grupa zgromadziła około 1,29 miliarda monet. Sentiment podsumował:

Trwa druga co do wielkości akumulacja XRP w ciągu ostatnich 5 lat przez wieloryby najwyższego szczebla. Obecnie istnieje 336 adresów XRP Network, które posiadają 10 mln XRP lub więcej. Wiele z nich bez wątpienia należy do giełd, ale to wciąż godna uwagi anomalia.

Dodatkowo, coraz częściej obserwuje się duże ruchy tej monety. Znany adres XRP przeniósł ostatnio 89 milionów monet, wartych prawie 70 milionów dolarów z giełdy Bithumb.

transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStampreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.