Floki Inu wprowadza własne karty płatnicze Visa oraz Mastercard. Lista benefitów zaskakuje

Kryptowaluta stworzona pierwotnie dla żartu, aby uhonorować psa Elona Muska (sami widzicie, że brak w tym powagi) po latach zaczyna wyłamywać się z ram kategoryzujących ją jako memecoina. Zespół twórców Floki Inu od jakiegoś czasu pracuje bowiem w pocie czoła nad zbudowaniem wokół niego solidnych fundamentów i praktycznych funkcjonalności. Wczoraj ogłoszono kolejną z inicjatyw przybliżających psiego coina do tego celu.
  • Zespół Floki Inu ogłosił wprowadzenie specjalnych kart płatniczych, których można używać we wszystkich punktach obsługujących Visa oraz Mastercard.
  • W pierwszej kolejności karty trafią do użytkowników z Europy. Ich posiadacze będą mogli się cieszyć zerowymi opłatami transakcyjnymi.

Floki Inu ogłasza współpracę z Visa i Mastercard

To, co odróżnia typowego memecoina od altcoinów wartych uwagi, to stojące za tymi drugimi fundamenty, solidny zespół twórców i regularnie wdrażane nowe innowacje, które dodają atrakcyjności takiemu projektowi. Zespół odpowiedzialny za token Floki Inu zdecydowanie nie chce, aby łatka memecoina została z nim na stałe. Stąd co jakiś czas otrzymujemy kolejne doniesienia o strategicznych partnerstwach z danymi podmiotami oraz integracjach z platformami e-commerce. Tokenem tym można płacić chociażby na AliExpress. Wczoraj natomiast ogłoszono wprowadzenie specjalnej karty płatniczej, z której można korzystać we wszystkich punktach obsługujących Visa oraz Mastercard. Produkt ten początkowo będzie dostępny w 31 europejskich państwach, w tym Polsce. Trzeba przyznać, że liczna oraz wartość benefitów jest imponująca. Posiadacze takich kart  będą mogli cieszyć się zerowymi opłatami za transakcje, zerowymi opłatami za kursy wymiany walut, a także możliwością korzystania z aż 8 blockchainów. Poza samym tokenem Floki, możliwe będzie płacenie również w takich kryptowalutach, jak BTC, ETH, USDT, USDC, BNB oraz SOL. Jednorazowy koszt uzyskania takiej karty wynosi 32 euro, do czego trzeba będzie doliczyć również koszty wysyłki fizycznej karty. Można również zamówić wirtualną wersję takiej karty, która kosztuje 10 euro, a opłata za doładowanie wyniesie 2%. Dzienny limit dokonywanych transakcji przy użyciu takiej karty to 5 000 USDT.  

Komentarze

Ranking giełd