Znana giełda kryptowalut - Bybit - właśnie ogłosiła kolejną edycję konkursu ,,World Series of Trading”. Pula nagród wynosi 8 milionów dolarów.
Kolejna edycja konkursu dla traderów
Bybit, to znana giełda kryptowalut, która zdobywa coraz większą popularność w branży. Wczoraj na kanałach społecznościowych platformy pojawił się komunikat dotyczący kolejnej serii konkursu dla traderów ,,World Series of Trading (WSOT)”. Tegoroczna pula nagród wynosi aż 8 milionów dolarów, które mają zostać wypłacone w USDT. Ponadto 24 sierpnia 2023 r. będziemy świadkami transmisji na żywo, gdzie zostaną rozdane nagrody w postaci zegarków Rolex, czy samochodów Lamborghini Huracan Evo Spyder.
//twitter.com/Bybit_Official/status/1679430592369242117?s=20
Użytkownicy optymistycznie podchodzą do tego konkursu. Przykładowo wskazują, że taka forma:
Jest jednym z najlepszych airdropów, jaki widział świat kryptowalut.
//twitter.com/AliyuBalasoja/status/1679501356254494722?s=20
Starcie tytanów
Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, okres rejestracji trwa od 24 lipca do 17 sierpnia. Traderzy będą mieli wówczas szansę zapewnić sobie miejsce wśród konkurencji i rywali z całego świata. Według giełdy największe emocje rozpoczną się 7 sierpnia, kiedy traderzy skrzyżują swoje strategie w gorącym boju szybkich decyzji. Ben Zhou - CEO i współzałożyciel Bybit- tak odnosi się do całego wydarzenia:
Przygotujcie się na ostateczne pokazanie talentu, strategii i determinacji w handlu. To jest moment, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, granice są przekraczane, a mistrzowie są koronowani. Dlatego wzywamy wszystkich traderów do wzięcia udziału lub bycia świadkiem World Series of Trading, gdzie spotykają się najlepsi z najlepszych!
Giełda Bybit prowadzi ekspansję
W ciągu ostatniego roku, Bybit koncentrował się na agresywnym rozszerzaniu swojego globalnego zasięgu na różne części świata. Warto w tym miejscu wskazać, że np. Dubajski Urząd Regulacji Aktywów Wirtualnych (VARA) przyznał Bybit FinTech FZE, czyli spółce zależnej giełdy, kryptowalut licencję na Minimum Viable Product (MVP).
W nawiązaniu do tych wydarzeń, Ben Zhou stwierdził, że uzyskanie licencji przygotowawczej stanowi kluczowy krok naprzód dla giełdy kryptowalut w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podkreślił on również "pionierską rolę", jaką Dubaj odgrywa w promowaniu rozwoju innowacji finansowych i cyfrowych aktywów.
Dodatkowo, giełda wcześniej informowała, że regularnie monitoruje sytuację prawno-regulacyjną w Wielkiej Brytanii, Hongkongu i Unii Europejskiej (MiCA). Chociaż z początku Bybit był znany z liberalnego podejścia do procedur KYC, to z czasem zmienił swoje stanowisko. To pokazuje, że Bybit poważnie podchodzi do rynku i prowadzi jego ekspansję poprzez dogłębną analizę prawa i dostosowanie się do miejscowych warunków.
Komentarze