Przełom, który zmieni reguły gry. Twórca Shiba Inu zapowiada potężny projekt

Główny programista Shiba Inu, Shytoshi Kusama, opublikował tajemnicze oświadczenie. Obiecał fanom tego memecoina ekscytujące newsy.

Co nowego u Shiba Inu?

Shytoshi Kusama, twórca Shiba Inu, ma plan. Jaki? Chyba dość sprytny, bowiem ogłosił, że chce zmienić "zasady gry”.
Mam w przygotowaniu ogłoszenie, które zmieni zasady gry
– stwierdził, prowokując jednak więcej pytań niż dając jakieś odpowiedzi. O co więc może chodzić? Może o dalszy rozwój sieci Shibarium, która pokazuje, że SHIB to już nie tylko dość zabawny coin, ale coś więcej. //twitter.com/LucieSHIB/status/1733417193633648886

Od żartu do czegoś całkiem na serio

O tym ostatnim świadczą liczby. Shibarium osiągnęło ostatnio znaczący kamień milowy, przekraczając poziom aż 90 milionów transakcji ogółem (dokładnie to 90 064 184). Od 2 grudnia w sieci notowano średnio 7,5 miliona transakcji dziennie. W ciągu ostatnich 24 godzin było to 7,84 miliona transakcji. Mało? Spójrzmy na inne dane. Według statystyk Shibariumscan, liczba adresów również wzrosła do 1 304 953. Shibarium przetworzyło łącznie ponad dwa miliony bloków. Do tego dochodzi całkiem fajny marketing. Firma Tangem, która jest powiązana z projektem, będzie rozdawać prezenty świąteczne członkom społeczności Shiba Inu i Bad AI. Wszystko stanie się podczas świątecznej imprezy Shibarium, która odbędzie się 20 grudnia. W praktyce chodzi o dziesięć portfeli sprzętowych Shib i dziesięć portfeli sprzętowych Bad. W ślad za rewelacjami z poziomu własnej sieci i społeczności rośnie cena SHIB. Kryptowaluta zdrożała z 0,000007 USD do 0,00001 dolara i to w zaledwie miesiąc. Dziś 1 coin kosztuje 0,000009324 USD.

Wykres cenowy Shiba Inu na giełdzie OKX. Źródło: TradingView

Wszystko to dostrzegają najwięksi. Pewien wieloryb Shiba Inu kupił niedawno około czterech bilionów tokenów SHIB o wartości 40 milionów USD. Od dawna nikt nie kupił takiej ilości tej memicznej kryptowaluty. Ktoś wie coś więcej?

Podaż na giełdach

Brnijmy dalej w gąszcz danych. Jak wynika z raportu Santiment podaż shiba inu na giełdach "spadła od 12 listopada o 0,51%". Dziś na takich platformach znajduje się tylko nieco ponad 7% podaży coina.
Mniej SHIB na giełdach ogólnie oznacza zmniejszoną presję sprzedażową – przygotowuje to grunt pod potencjalne zyski
- dodano. Do tego w tle mamy chyba początek hossy na kryptowalutach, co dodatkowo da SHIB paliwa do wzrostów.

Komentarze

Ranking giełd