Kongres Invest Cuffs 2020 | CrypS.

Kongres Invest Cuffs 2020

Centrum Kongresowe ICE, Kraków
kongres invest cuffs 2020 w Krakowie Eventy
Nazwa:
Kongres Invest Cuffs 2020
Data:
27 marca 2020 - 28 marca 2020
Adres wydarzenia:
Centrum Kongresowe ICE, Kraków
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Free/49 PLN/1499 PLN (VIP)
Tryb wydarzenia:
Offline

Wydarzenie odwołane w związku z epidemią koronawirusa. 

Największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej: prezentacje, wykłady, spotkania i targi.

W dniach 27 – 28 marca, odbędzie się kolejna edycja Invest Cuffs – wydarzenia poświęconego szeroko pojętemu rynkowi inwestycji. Pojawią się na nim marki i instytucje z wielu różnych branż. Spotkać będzie można m.in. przedstawicieli rynku kryptowalut, brokerów i domy maklerskie, giełdy i spółki giełdowe, banki, kantory oraz instytucje finansowe. Łącznie pojawi się ponad 60 firm.

Na uczestników czekają 3 sale konferencyjne, w tym największa mogąca pomieścić 2000 osób. Odbędzie się kilkanaście prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów prowadzonych przez ekspertów z Polski i zagranicy. Poruszone tematy będą dotyczyć przyszłości, perspektyw i obecnej sytuacji na rynkach. Podczas dwóch dni trwania kongresu przewidziano 50 godzin wykładów.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.