Biconomy Exchange Token

#3130 BIT
$0.00000514 0.28%
All Time High (ATH)
$0.00027733
23.10.2021
Market Cap
$0.00 0.28%
Rank 3130 / 3,712
Wolumen (24h)
$101,336.49 0.28%
0 BTC
Podaż obiegowa
0
Max 1000000000000

Wykres BitDAO - Kurs BIT

Przelicznik BIT

BIT
BitDAO [BIT]
USA
USD
Polska
PLN

BitDAO - FAQ

Co to jest BitDAO?

Kto popiera BitDAO?

Co to jest token BIT?

Czym różni się BitDAO od innych DAO?

Czy BitDAO to firma?

Kryptowaluta BitDAO - Informacje

BitDAO jest jednym z największych na świecie DAO (Decentralizowanej Organizacji Autonomicznej), która cieszy się wsparciem takich osobistości i fundacji jak Peter Thiel, Founders Fund, Pantera, Dragonfly, Spartan, Bybit i wielu innych.

BitDAO ma na celu promowanie otwartych finansów i zdecentralizowanej, ztokenizowanej gospodarki, poprzez wspieranie szerokiej gamy projektów, w tym DeFi, DAO, NFT oraz gier. Wsparcie to przybiera różne formy, takie jak badania i rozwój, zwiększanie płynności oraz finansowanie.

Kluczowe informacje o BitDAO (BIT)

BitDAO jest pionierem w zakresie zdecentralizowanych organizacji autonomicznych, skupiając na sobie uwagę przez wyjątkowe podejście do zarządzania skarbcem i szerokie możliwości dla posiadaczy tokenów BIT.

  • BitDAO to zdecentralizowana, autonomiczna organizacja, kontrolowana przez posiadaczy tokenów BIT. Nie jest to firma – nie ma zarządu ani pracowników.
  • Wszelkie działania skarbcem są determinowane przez posiadaczy tokenów BIT za pomocą procesu składania propozycji i głosowania.
  • BitDAO wykorzystuje tokeny BIT do zarządzania skarbcem i protokołem, realizując działania takie jak wymiana tokenów z istniejącymi i powstającymi projektami, alokacja skarbcu do różnych strategii, wsparcie płynności dla projektów partnerskich i wiele innych.
  • BitDAO korzysta z sukcesów swoich partnerów i całego sektor kryptowalut, co przekłada się na dynamiczne gromadzenie i rosnące zasoby.

Historia i Ewolucja BitDAO

BitDAO rozpoczęło działalność 3 sierpnia 2021 roku, z znaczącym wsparciem inwestycyjnym i wiarygodnymi sponsorem, w tym Peter Thiel, Founders Fund, Bybit, Pantera, Spartan Fund, Sushiswap, Polygon i Dragonfly Capital. Od samego początku, BitDAO skupiało się na budowie całej ekonomii zdecentralizowanych aktywów, technologii i organizacji poprzez wspieranie twórców realizujących szereg pomysłów i eksperymentów.

Niedługo po ogłoszeniu o powstaniu BitDAO, token zarządzania $BIT został uruchomiony za pośrednictwem holenderskiej aukcji na MISO, platformie startowej dla nowych projektów na SushiSwap. Stała podaż 10B tokenów $BIT została wyemitowana: 60% zarezerwowane dla Bybit (45% według harmonogramu vesting), 30% dla skarbca BitDAO, 5% dla partnerów startowych i 5% przydzielone za pośrednictwem prywatnej sprzedaży.

Dodatkowe informacje

BitDAO jest gotowe stać się głównym graczem i wpływającym na zdecentralizowaną, ztokenizowaną gospodarkę. Elastyczność i przejrzystość zarządzania DAO pozwalają posiadaczom tokenów BIT „budować swoją własną przygodę”. Możliwości są ogromne.

BitDAO pozwala na wielokrotne niezależne zespoły, koordynujące propozycje, negocjujące partnerstwa i rozwijające produkty na rzecz BitDAO do zatwierdzenia przez zarząd. Może być setki programistów i koordynatorów partnerstwa, którzy przyczyniają się do misji BitDAO. Posiadacze tokenów BIT mogą wybierać najlepsze pomysły.

BitDAO jest projektem ewoluującym, a liderzy społeczności będą pojawiać się z czasem. Propozycje zarządzania i uczestnictwo w forum wpłyną na kierunek projektu. Wizja i misja BitDAO będą kierowane przez posiadaczy tokenów, współpracowników i liderów społeczności.

BitDAO nie tylko rewolucjonizuje sposób, w jaki myślimy o finansach, ale także kształtuje przyszłość kryptowalut, umożliwiając globalne, zdecentralizowane zarządzanie i otwartość na innowacje na niespotykaną dotąd skalę. Warto obserwować, jak ten projekt będzie się rozwijać w przyszłości.

BitDAO Giełdy - gdzie kupić

BitDAO - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię
BIT $0.00000514 0.28%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.