Polak Cyberpunk reaktywuje kartridże! | CrypS.

Polak Cyberpunk reaktywuje kartridże!

mniej niż minuta
Crypto Roast

wywiad hashup

Polak, który uważa się za Cyberpunka, budujący produkt na blockchainie mający zdetronizować Steam. Brzmi odważnie, a może niepoważnie. 

W ostatnim Crypto Roast na YT postanowiłem to sprawdzić i przepytać CEO projektu Hashup (hashup.it), Szymona Jankowskiego o co w tym chodzi. 

Ja, walczę o wolność kodem (…) dzięki nim (ludziom takim jak on) będziecie mogli wysyłać wartość tam gdzie chcecie – mówi z całkowitym przekonaniem Szymon.

Jest to dość enigmatyczne oświadczenie ale biorąc pod uwagę jaki produkt buduje, można zrozumieć co próbuje osiągnąć – wolnościowy, mechanizm rynkowy, który ma opanować dystrybucję gier. Jak zauważyłem w wywiadzie, osobiście uważam, że kolejny rynek gdzie można spekulować ceną, niekoniecznie może być dobrą drogą, ale na pewno minimalizuje działania monopolowe największych, takich jak Steam.

Padły pytania o marketing, cele, zagrożenia, wizję i wiele, wiele więcej, a ponieważ wizja naszego Cyberpunka klei się dość dobrze, musiałem podrążyć. To co mnie osobiście urzekło to fakt używania wirtualnych kartridżów do handlowania grami – oczywiście wracają wspomnienia sprzed lat! Padły konkretne oświadczenia, partnerstwa i daty.

Zobaczymy, czy Hashup podbije rynek dystrybucji gier i zmieni jego oblicze na dobre. Cały materiał możesz zobaczyć na kanale Crypto Roast lub tutaj:

wywiad hashup
reklama
reklama

Dodaj komentarz