Crypto Roast - Tubbly czyli Geocaching, blockchain, pokemony! | CrypS.

Crypto Roast – Tubbly czyli Geocaching, blockchain, pokemony!

mniej niż minuta
Crypto Roast

tubbly crypto roast

W najnowszym odcinku Crypto Roast pojawił się Maurycy Konopacki – CEO projektu Tubbly, który z dużą dozą pewności odpierał moje ataki.

Pojawiły się oczywiście pytania o plany na przyszłość, ale głównie rozmawialiśmy o wyzwaniach i ewentualnych problemach, które zespół może napotkać. Kwestie logistyczne, pozyskiwanie partnerów, struktura projektu  i ruch użytkowników aplikacji były najważniejszymi tematami tej dyskusji. CEO przyznaje, że największym z wyzwań będzie zbudowanie dużej i aktywnej społeczności ale ma zamiar sobie z tym poradzić.

Zaletą aplikacji Tubbly ma być prostota i duża ilość oraz różnorodność „nagród”.  Apka pozwalać będzie osobom spoza krypto na wejście do świata Tubbly, ale moim zdaniem kluczowa będzie komunikacja aby ich ściągnąć do siebie. Tubbly na pewno jest jednym z projektów, który dołoży cegiełkę do ogólnej adopcji kryptowalut, jeśli tylko znajdzie balans pomiędzy ilością partnerów i użytkowników, będzie stale optymalizował koszty logistyki i zdoła zainteresować masy. Z chęcią zobaczyłbym na liczbach symulację tego biznesu. Trzymam kciuki i obserwuję z ciekawością.

Cały Roast Tubbly znajdziecie pod tym linkiem lub poniżej.

 

tubbly crypto roast
reklama
reklama

Dodaj komentarz